Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Další ráno, další nehoda. Dálnice D1 byla u Říčan opět uzavřena

STŘEDNÍ ČECHY /AKTUALIZUJEME/ Dlouhé kolony se opět ráno tvoří na dálnici D1, která byla na 12. kilometru v úterý ráno obousměrně uzavřena!
Ranní nehoda na dálnici D1 nedaleko Říčan. Foto: HZS
Ranní nehoda na dálnici D1 nedaleko Říčan. Foto: HZS

„Dálnice D1 byla obousměrně uzavřena. Na 12. kilometru ve směru na Brno došlo k nehodě dodávky a nákladního vozidla,“ informovala před sedmou hodinou ráno Policie ČR.

Části havarovaných vozidel přelétly do protisměru, kde do nich narazilo několik vozidel, proto byl uzavřen i opačný směr do centra Prahy. Vše se naštěstí obešlo bez vážnějších zranění, podle dostupných informací byla v péči záchranářů jedna osoba.

“Na dálnici D1 u Popovic jsme ošetřili jednoho muže s otřesem mozku, poté byl převezen do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady,” sdělila mluvčí středočeské záchranky Monika Nováková.

Aktualizace v 8.40 hodin: “Ve směru jízdy na Brno je provoz na dálnici D1 OBNOVEN. V opačném směru je dálnice stále uzavřena z důvodu úniku provozních kapalin,” informovala Policie ČR.

Aktualizace v 9.20 hodin: “I ve směru na Prahu se podařilo provoz na dálnici D1 obnovit. Dálnice je již obousměrně průjezdná,” informovala Policie ČR.

Potíže mají i autobusy

Potíže má kvůli omezení Pražská integrovaná doprava. „Linky odkláníme mimo dálnici. Bohužel u nehody uvízla jedna 401 do Tábora,“ informovala Pražská integrovaná doprava.

Odkloněná doprava způsobuje kolony i na objízdných trasách, především na silnici 603 mezi Kamenicí a Prahou. Zpoždění vzniká i na linkách 335, 337 a 339.

„Cestujícím mezi Prahou a Benešovem doporučujeme především využít vlakové linky R17, R49 a S9,“ dodal organizátor hromadné dopravy.

Na středočeském úseku D1 se bouralo také včera a také si to vyžádalo ranní omezení.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doporučené články

© 2022 web(design) created by Henk