Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Děsivé okolnosti smrti v horách: Matka nejdříve zabila syna, pak spáchala sebevraždu!

KRKONOŠE Nejen, že dlouhé pátrání po matce a jejím synovi v Krkonoších skončilo tragicky, nevíc se ukázalo, že nešlo o nešťastnou náhodu.
Pátrání po ztracení mamince a synovi v Krkonoších. Foto HZS.jpg
Pátrání po ztracení mamince a synovi v Krkonoších. Foto HZS.jpg

Do pátrání po čtyřicetileté matce a jejím malém synovi ze středních Čech, kteří zmizeli koncem roku v Krkonoších a které probíhalo nepřetržitě od odpoledních pátečních hodin bylo zapojeno velké množství osob z řad policie, záchranářů, hasičů a horské služby.

Pátrání začalo 30. prosince, intenzivně probíhalo na silvestra, na Nový rok i začátkem tohoto týdne. Bohužel včera přišla smutná zpráva. Matka i syn zemřeli. Jejich těla záchranáři našli poblíž Růžové hory v lese mimo cesty.

Dnes vyšlo najevo, že matka pravděpodobně svého syna uškrtila a sama spáchala sebevraždu oběšením. Podle všeho tak řešila rodinnou situaci.

Před tím se ubytovala v penzionu v Peci pod Sněžkou, kamery dvojici zachytili, jak jde se sáňkami na výlet. Od té doby o nich nikdo neslyšel, pokoj zůstal zamčený a před penzionem zůstalo ženy auto. Pohřešování nahlásila majitelka penzionu v den, kdy žena s dítětem měla odjíždět. Zmizení pak hlásil také otec dítěte ve středních Čechách.

„Na místě nálezu obou těl pracovali kriminalisté do pozdních nočních hodin za účasti soudního znalce, kdy společně zjišťovali okolnosti jejich úmrtí. Ohledávali místo nálezu a zajišťovali potřebné stopy. Ohledáním nalezených těl zjistili, že se jedná o násilná úmrtí,“ potvrdila mluvčí policie Iva Kormošová.

Jde o podezření z vraždy a sebevraždy. Toto zjištění potvrdil i soudní znalec z oboru soudního lékařství, kdy dle jeho předběžného vyjádření k úmrtí došlo již 28. prosince 2022.

„Na základě těchto informací jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vražda s následnou sebevraždou,“ dodala Kormošová.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doporučené články

© 2022 web(design) created by Henk