Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

FOTO: Kosočtverec i to druhé. Ve středních Čechách někdo čmárá na dopravní značky a silnice

STŘEDNÍ ČECHY /FOTO/ Sprosté obrazce se objevily na dopravních značkách ve Středočeském kraji. Silničáři to berou s nadsázkou.
Počmárané silnice a dopravní značky. Foto: KSÚS
Počmárané silnice a dopravní značky. Foto: KSÚS

„Rozmohl se nám tady takový nešvar. Na silnicích a na dopravních značkách se začaly objevovat zvláštní symboly neznámého původu,“ informovala dnes Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje.

Silničáři ale ničení svého majetku berou s nadsázkou. Vydali totiž zřejmě humorné prohlášení:

Zadali jsme našim projektovým manažerům, aby neprodleně začali prověřovat kdy a jakým způsobem se na stavby symboly dostávají.

Současně se náš šéf zúčastnil Světového sympozia v New Yorku, které se právě této problematice věnuje (World Symposium on Road and Highway Symbols).

Proti tomu, že by se mohlo jednat o geodetické značky, se geodeti kategoricky ohradili.

Požádali jsme také Akademii věd, aby se její přední odborníci zapojili do našeho rozsáhlého průzkumu. Jedna ze studií zmiňuje podobnost se vzkazy v láhvi v oblasti lodní dopravy.

další nevylučuje teorii, že si takto může značit území některá z mimozemských civilizací patrně v rámci průzkumu kultury projevu civilizace pozemské se znaky lidové tvořivosti.

Na některých studiích stále probíhají intenzivní práce a na závěry netrpělivě čekáme. Výsledky průzkumu zveřejníme neprodleně po jeho ukončení. Přejeme všem hezký a veselý víkend.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doporučené články

© 2022 web(design) created by Henk