Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

FOTO: Při tragické nehodě dodávky a kamionu na dálnici D1 zemřeli dva lidé

D1 /FOTO/ Tragická nehoda zastavila v sobotu ráno dopravu na 131. kilometru dálnice D1. Omezení potrvá zřejmě celé dopoledne.
Tragická nehoda dodávky a kamionu na dálnici D1. Foto: PČR
Tragická nehoda dodávky a kamionu na dálnici D1. Foto: PČR

Dva lidé zemřeli při tragické nehodě v sobotu dopoledne na dálnici D1 na Vysočině. Havárie se stala na 131. kilometru ve směru na Brno. Provoz musel být zastaven.

V místě se střetlo dodávkové vozidlo a kamion. “Nákladní vozidlo začalo po nehodě hořet. V dodávkovém vozidle utrpěli dva lidé vážná zranění, kterým na místě podlehli,” uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Na pomoc byla neprodleně vyslána záchranářská i lékařská pozemní posádka Zdravotnické záchranné služby z Jihlavy. I přes veškerou pomoc zdravotníků jsou ale následky fatální.

“Dvě osoby již nebylo možné zachránit a svým těžkým zraněním na místě nehody podlehly. Další dva lidé se zranili lehce a naši záchranáři je transportovali do nemocnice v Jihlavě,” upřesnili informace záchranáři.

Tragická nehoda dodávky a kamionu na dálnici D1. Foto: PČR a HZS

Dálniční policisté z Velkého Beranova zastavili provoz před 119. kilometrem. Otáčejí osobní auta, která zůstala na dálnici D1 za dopravní nehodou do protisměru a stahují je zpět na 119. kilometr, aby tam nemuseli stát.

Horší situace to byla pro nákladní auta. Kamiony totiž musely zůstat stát na dálničním tělese. „Jeďte v tomto úseku opatrně,“ vyzývá Policie ČR.

Kolem 11. hodiny se podařilo obnovit provoz směr Brno jedním jízdním pruhem. I nadále tam ale počítejte se zdržením a komplikacemi.

K vykradení auta stačí zlodějům chvilka. Ilustrační foto: PČR

Aktuálně – Policie dnes vydala varování: V Česku řádí gangy, vyhlídnou si vás u banky a pak vám vykradou auto! Jak to probíhá?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doporučené články

© 2022 web(design) created by Henk