Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kolegové a žáci v liberecké škole oplakávají učitelku, kterou zabil senior v autě v protisměru

LIBERECKO /FOTO/ V liberecké střední škole oplakávají oblíbenou učitelku, která přišla o život při tragické dopravní nehodě u Liberce. Střetla se s autem jedoucím v protisměru.
Kolegové a žáci v liberecké škole oplakává učitelku, kterou zabil senior v autě v protisměru
Kolegové a žáci v liberecké škole oplakává učitelku, kterou zabil senior v autě v protisměru

Že za každou tragickou nehodou není jen číslo do statistiky, ale hluboký lidský příběh a neštěstí, dokládají zdrcení kolegové, žáci a absolventi Střední školy gastronomie a služeb v Liberci.

Oplakávají mnohaletou a oblíbenou kolegyni a učitelku Aničku.

Ve středu ráno jela za nimi do práce, do školy, naposledy. Na silnici I/35 ve směru do Liberce se ve svém červeném Nissanu čelně srazila s protijedoucí šedou Dácií. Informovali jsme ZDE.

Dvaašedesátiletá Anička začala předjíždět kamion, ale nemohla tušit, že do protisměru od Stráže nad Nisou omylem vjel dvaasedmdesátiletý senior.

Tragické srážce nešlo zabránit. Oba řidiči utrpěli vážná zranění a později zemřeli v liberecké nemocnici.

„Přišli jsme o naši učitelku odborného výcviku Aničku, kterou jsme měli všichni moc moc rádi. Ráno jela do práce, aby připravila restauraci na zvěřinové hody, bohužel nedojela,“ smutní kolegové ve škole.

Při tragické nehodě u Liberce zemřela učitelka Anička. Foto: Policie ČR a Střední škola gastronomie a služeb Liberec

„Nezodpovědný řidič nám ji vzal. Aničko v našich srdcích jsi stále s námi a věříme, že z té nebeské výšky na nás stále budeš dohlížet,“ vzkazují dojemně zesnulé kolegyni.

Proč k tragédii došlo, policisté zatím stále vyšetřují. „Kamerové záznamy nám ukázaly, že se Dacia pohybovala v protisměru už v době, když projížděla kolem benzinové čerpací stanice Shell,“ říká k vyšetřování mluvčí liberecké policie Ivana Baláková.

„Kdy, kde a proč řidič do protisměru najel, zatím nevíme. Všechny okolnosti této tragické dopravní události zjišťuje služba kriminální policie a vyšetřování libereckého územního odboru Policie ČR,“ dodala Baláková.

Marek Novotný, redakce@dopravavcesku.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doporučené články

© 2022 web(design) created by Henk