Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Mladá řidička při předjíždění dostala smyk. Přiletěl pro ní vrtulník

MĚLNICKO - Vážná dopravní nehoda se krátce po 14. hodině stala nedaleko Mělníka, na silnici 24637 za obcí Vliněves. Srazila se tam dvě osobní vozidla, původně ale policie hovořila o třech vozech. Jedna osoba zůstala ve vozidle zaklíněná.
ilustrační foto
ilustační foto

K nehodě se sjely všechny záchranné složky a povolán musel být i vrtulník pražské letecké záchranné služby. Komunikace byla obousměrně uzavřena.

Jednu zraněnou osobu museli hasiči ze zdemolovaného vozidla vyprosti za pomoci hydraulického vyprošťovacího zařízení. “Hasiči na místě dále provedli protipožární opatření u havarovaných vozidel a zajistili vytékající provozní kapaliny,” uvedla mluvčí HZS Středočeského kraje Dagmar Zemanová.

Podle dosavadního vyšetřování řidička (ročník 2003) za volantem osobního vozidla při předjíždění dostala smyk a narazila do protijedoucího vozidla. “Řidička utrpěla těžká zranění a vrtulník jí transportoval do Ústřední vojenské nemocnice v Praze. V druhém vozidle byl zraněn spolujezdec,” řekla dále k nehodě mluvčí policie Vlasta Suchánková.

Kvůli vyšetřování nehody a odstraňování jejich následků byla komunikace zhruba dvě hodiny obousměrně uzavřená.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doporučené články

© 2022 web(design) created by Henk