Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

FOTO: Noční neštěstí na Příbramsku! Vrtulník se od nehody vracel prázdný, řidič nepřežil

KOZÁROVICE /AKTUALIZOVÁNO, FOTO/ Velmi vážná nehoda se v noci na úterý stala v Kozárovicích na Příbramsku. Osobní auto tam ve vysoké rychlosti narazilo do betonového plotu u domu.
Tragická nehoda v obci Kozárovice na Příbramsku. Foto. PČR
Tragická nehoda v obci Kozárovice na Příbramsku. Foto. PČR

Nehoda se stala na začátku vesnice ve směru od obcí Chraštičky a Holušice. Podle prvotních informací od zasahujících záchranářů narazil řidič do betonového plotu u prvního rodinného domu.

Řidič osobního vozu Škoda Octavia, vedle kterého seděl na předním sedadle ještě spolujezdec, vyjel z vozovky, narazil do drátěného plotu u domu, od kterého se vůz odrazil, “přeskočil” komunikaci, po které jel a následně ještě narazil do zděného oplocení.

Havárii vozu bohužel nepřežil sám muž, který vůz řídil a kterému se maximálně snažili pomoci záchranáři. Spolujezdec vyvázl z havárie bez zranění.

Tragická nehoda v obci Kozárovice na Příbramsku. Foto: PČR

Proč k nehodě došlo budou zjišťovat kriminalisté, kteří v souvislosti s havárií zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu usmrcení z nedbalosti podle § 143 odst. 1 trestního zákoníku a rovněž nařídili soudní pitvu k určení příčiny smrti zemřelého řidiče.

“Podle prvotních šetření ale zřejmě řidič škodovky nezvládl řízení na mokré vozovce a při projíždění levotočivé zatáčky, kdy zřejmě nepřizpůsobil rychlost, vyjel mimo vozovku, kde po nárazu do drátěného a následně zděného plotu, jeho jízda bohužel skončila,” uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Přesnou příčinu budou ale policisté, kteří nehodu zadokumentovali pomocí dronu, zjišťovat. Ke znaleckému zkoumání zajistili i havarované vozidlo.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doporučené články

© 2022 web(design) created by Henk