Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

O vánočně nazdobeném popelářském voze v Praze píšou média až v Chorvatsku

PRAHA /FOTO/ Pravděpodobně světového unikátu v Praze už si všímají i zahraniční média. Vánočně nasvícený popelářský vůz je hitem.
Vánoční popelářský vůz v Praze. Foto: Služby Praha
Vánoční popelářský vůz v Praze. Foto: Služby Praha

Ulice hlavního města Praha už několik dnů brázdí vánočně nazdobené a nasvícené tramvaje. Tak trochu vypadají jako jezdící vánoční stromečky.

Dopravní podnik Praha (DPP) tím chtěl navodit vánoční atmosféru a udělat radost hlavně dětem i dalším cestujícím. Nadšení jsou především turisté. Podívejte se, jak to vánočním tramvajím sluší.

A pozadu nezůstaly ani Pražské služby. Ty zas do ulic vypravily unikátní popelářský vůz, rovněž obtočený svítícím řetězem a také svítícími sněhovými vločkami. A nutno dodat, že po setmění to vypadá opravdu efektně.

Nazdobený popelářský vůz a vánoční tramvaje v Praze. Foto: Služby Praha a DPP

Popelářského vozu ve vánočním provedení si dokonce všimli i v zahraničí. Napsal o něm chorvatský web Ekovjesnik.

„Vánoční kukačka je celkem hit. Ale že se o ní bude psát i v Chorvatsku, to jsme opravdu nečekali. Server navíc informoval o pražských re-use pointech na sběrných dvorech. Tomu říkáme mediální zářez,“ pochvalují si Pražské služby.

Nasvícený kuka vůz jezdí přes Nové Město, Malou Stranu a Hradčany. Pokud zaváží odpad do spalovny v Malešicích, tak jej může veřejnost spatřit i mimo centrum Prahy. Noční atrakce bude po Praze jezdit do začátku ledna, stejně jako nazdobené tramvaje.


Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doporučené články

© 2022 web(design) created by Henk