Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

FOTO: Seniorka u Vizovic sjela s autem ze svahu, nehodu nepřežila

ZLÍNSKO /FOTO/ Smrtelná dopravní nehoda se stala dnes u Vizovic na Zlínsku. Seniorka tam autem sjela ze svahu, havárii nepřežila.
Auto sjelo ze svahu a převrátilo se, řidička nepřežila. Foto. PČR
Auto sjelo ze svahu a převrátilo se, řidička nepřežila. Foto. PČR

Dnes po poledni přijala policie oznámení od řidiče projíždějícího mezi obcemi Vizovice a Zádveřice o jiném havarovaném autě v příkopu vedle vozovky.

Policisté z Vizovic, kteří byli na místě jako první, ve vozidle našli zaklíněnou 75letou řidičku. “Hasiči během krátké chvíle ženu vytáhli ven z vozu, ale i přes veškerou lékařskou péči svým zraněním podlehla,” uvedla mluvčí zlínských hasičů Lucie Javoříková.

Spolujezdci se podařilo z vozidla dostat ven ještě před příjezdem záchranných složek. Devětačtyřicetiletého spolujezdce převezli záchranáři na vyšetření do nemocnice ve Zlíně.

„Řidička Škody Felicia jela ve směru od Vizovic do Zádveřic. Z dosud neznámé příčiny přejela do protisměru mimo vozovku, kde sjela ze svahu,“ vysvětluje policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Nehoda se nicméně stala v zatáčce a v místě, kde je na silnici vrstva zledovatělého sněhu.

Škoda na vozidle je předběžně vyčíslena na dvacet tisíc korun. Veškeré okolnosti této havárie budou vyšetřovat dopravní policisté ve spolupráci s kriminalisty.

Dále hasiči u vozidla provedli protipožární opatření a odpojili autobaterii. Silnice byla několik hodin v obou směrech uzavřena.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doporučené články

© 2022 web(design) created by Henk