Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kamion v noci u Debře srazil chodce na silnici. Muž byl na místě mrtvý

MLADÁ BOLESLAV - Další tragická dopravní nehoda se v neděli večer odehrála jen kousek za Mladou Boleslaví ve směru na Českou Lípu.
Ilustrační foto
ilustrační foto

Na mostě na silnici I/38 u Debře, respektive Hrdlořez na Mladoboleslavsku, kde už několik měsíců silničáři opravují konstrukci mostu a povrch silnice, srazil v neděli kolem 22. hodiny kamion chodce.

Následky jsou tragické! I když záchranáři byli na místě do několika minut, už muži nemohli pomoci. “Utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě jim podlehl,” potvrdila mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová.

“Jedná se o 39letého cizince, byla u něho v rámci vyšetřování nařízena soudní pitva,” uvedla policejní mluvčí s tím, že přesné příčiny nehody policie zatím šetří.

“U 45letého řidiče nákladního vozidla byla provedena dechová zkouška na alkohol, která byla negativní,” doplnila Barbora Schneeweissová.

Policisté ihned uzavřeli hlavní výpadovku z Mladé Boleslavi na Českou Lípu a řidiče posílali na objízdné trasy. Kolem půlnoci již byla trasa průjezdná.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doporučené články

© 2022 web(design) created by Henk