Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

VIDEO: Jako z hororu! Lupič v bílé masce přepadl benzínku na Sokolovsku

ČR /VIDEO/ Loupežné přepadení jako z hororového filmu. Lupič nakráčel na benzínku na Sokolovsku ve strašidelné bílé masce.
Lupič mířil na obsluhu čerpací stanice pepřovým sprejem a nožem. Zdroj: PCŘ
Lupič mířil na obsluhu čerpací stanice pepřovým sprejem a nožem. Zdroj: PCŘ

Místo do práce vyrazil lupič tuto středu 25. ledna před sedmou hodinou ráno na jednu z čerpacích stanic na Sokolovsku. Přitom měl obličej zakrytý zimní čepicí, ve které měl vystřihnuté otvory na oči a nos, a v ruce držel igelitovou tašku. O přátelský nákup tak rozhodně nešlo.

„Následně měl muž přistoupit k prodejnímu pultu a po obsluze požadovat, aby do přinesené tašky dala peníze z pokladny. Po krátké konverzaci, kdy mu žena měla sdělit, že téměř žádné peníze v pokladně takhle brzy ráno ještě nejsou, měl obviněný začít přineseným nožem bodat do prodejního pultu a zvýšeným hlasem opakovat, ať mu vydá peníze,“ popisuje událost policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Přitom muž na obsluhu mířil pepřovým sprejem, který držel v ruce. Ze strachu o svůj život a zdraví mu nakonec obsluha peníze z pokladny vydala.

Pětatřicetiletý muž následně i s penězi místo opustil. Obsluha poté uzamkla hlavní dveře do čerpací stanice a vše oznámila na tísňovou linku 158.

Schoval se v paneláku

Policisté z několika obvodních oddělení ve spolupráci s kriminalisty se loupežným přepadením začali okamžitě zabývat.

Po provedených prvotních šetřeních policisté zjistili, že muž odpovídající popisu zaběhl do jednoho z vchodů panelového domu. Následně v jedné z bytových jednotek policisté pětatřicetiletého muže zadrželi.

„Policejní komisař podá státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby. Na rozhodnutí soudu si pětatřicetiletý muž počká v policejní cele,“ uvedl Kopřiva.

V případě prokázání viny hrozí muži, který již byl v minulosti několikrát pravomocně odsouzen, trest odnětí svobody až na deset let.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doporučené články

© 2022 web(design) created by Henk