Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

VIDEO: Krvavé drama! Mladík si pořezal ruku a silně krvácel, zachránil ho policista

BENEŠOVSKO /VIDEO/ 19letý muž rozbil rukou sklo ve dveřích a přeřízl si tepnu. Krvácel jako v šíleném hororu. Policista mu zachránil život.
Mladík si přeřízl tepnu na ruce. Zdroj: PČR
Mladík si přeřízl tepnu na ruce. Zdroj: PČR

Opravdu krvavý zážitek za sebou mají policisté z Oddělení hlídkové služby Benešov Václav Drahoš a Filip Veselý. Vyjížděli totiž do Sázavy, kde byla nahlášena hádka v jednom z bytů.

Již při jízdě na místo nahlášené události dostali policisté informaci o tom, že z bytu měla utéct slečna, která však odmítla uvést, co se na místě stalo, a i nadále je z bytu slyšet hluk a rány.

Po příjezdu na místo dovedla oznamovatelka policisty až k bytu, kde mělo k celé, do té doby nejasné situaci a události, docházet. Policisté nejprve zaboucháním na dveře vyzvali osoby v bytě, aby otevřely, po nějaké době z bytu vyběhl otevřít zakrvácený muž, který jim sdělil, že uvnitř je jeho zraněný kamarád.

Situace byla z počátku velmi nejasná a nebylo patrné, zda došlo k potyčce mezi těmito dvěma muži a i fyzickému útoku, při kterém byl jeden z nich vážně zraněn. Následně ale policisté zjistili, že na místě došlo k hádce mezi mužem a ženou a 19letý muž ze vzteku udeřil pěstí do prosklených dveří, které rozbil a začal masivně krvácet.

Pořezáním o střepy téměř přišel o ruku, krvácel z tepny a ztratil proto velké množství krve. Kamarád zraněnému ruku ovázal ručníkem, ale tepenné krvácení tímto nezastavil.

Z důvodu masivního krvácení, a již tak velké ztráty krve, přiložil policista Václav Drahoš zraněnému škrtidlo CAT na jeho pravou ruku, aby zamezil krvácení rány. Jeho kolega Filip Veselý se staral o druhého muže, který byl z celé události v šoku a vyčkávali na příjezd záchranky.

O chvíli později policisté se zraněným mužem vyšli před budovu, provedli u něj protišoková opatření a zajistili mu tepelný komfort do doby, než na místo dorazila sanita.

„Zraněný muž strávil téměř 14 dní v pražské nemocnici, kde se lékařům podařilo jeho ruku zachránit, čeká ho ale dlouhá a náročná rekonvalescence a rehabilitace, ale pevně věříme, že bude v pořádku,“ uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Policisté z Benešova mu svým odborným a rychlým zásahem a poskytnutím první pomoci jistě zachránili život, za záchranu a přístup poškozený policistům poděkoval.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doporučené články

© 2022 web(design) created by Henk