Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

VIDEO: Posádka auta ukazovala na policisty vztyčené prostředníčky. Neskončilo to dobře!

Policejní kontrola

JIČÍNSKO /VIDEO V ČLÁNKU/ Policisté se při dopravní kontrole na Jičínsku nestačili divit. Zastavovaná posádka na ně ukazovala vulgární gesta. Jak to dopadlo?

Když vykonávala hlídka policistů obvodního oddělení Jičín v obci Staré Místo dohled nad bezpečností a plynulostí silničního provozu, rozhodla se zkontrolovat vozidlo značky BMW, ve kterém cestovaly pro jičínské policisty známé tváře.

„Jelikož nebylo místo v daném úseku vhodné a bezpečné místo pro zastavení a silniční kontrolu, jeli policisté za automobilem směrem na Jičíněves, kde hlídka za využití červeno-modrých světel a nápisu STOP vozidlo zastavila,“ uvedla policejní mluvčí Eliška Majerová.

„Přestože si posádka vozidla byla vědoma, že za nimi jede policejní vůz, během jízdy řidič a vedle něho sedící spolujezdec vystrkovali v nepravidelných intervalech ruku z okénka a ukazovali na hlídku vztyčené prostředníčky,“ dodala Majerová.

Vystrčené prostředníčky jsou symbolem pro americký výraz fuck off, což v překladu znamená běž do p****!

„Během samotné silniční kontroly se následně 20letý řidič a jeho o rok starší spolujezdec dopouštěli hrubého chování, kdy opakovaně vulgárně policistům nadávali,“ uvedla Majerová.

To ale posádka neměla dělat. Policie je kvůli tomu začala vyšetřovat. Oba mladíci za vulgární gesta na policisty podezřelí z přečinu výtržnictví a v případě prokázání viny a odsouzení jim hrozí až dva roky vězení!

Video ze zásahu (Zdroj: PČR):

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doporučené články

© 2022 web(design) created by Henk