Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

VIDEO: Řidič se těžce zranil při nárazu do stromu, do nemocnice musel vrtulníkem

MLADOBOLESLAVSKO /VIDEO/ Vážná dopravní nehoda uzavřela před 8 hodinou ráno hlavní tah na Mělník. Po nárazu do stromu se vážně zranil řidič.
Auto narazilo do stromu poblíž obce Sušno. Foto: DVČ
Auto narazilo do stromu poblíž obce Sušno. Foto: DVČ

Na silnici I/16 na úrovni obce Sušno narazilo osobní auto do stromu. Řidič zůstal ve vozidle zaklíněný a je těžce zraněný.

“Řidiče jsme vyprostili za pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení a následně předali záchranářům,” uvedla mluvčí krajských hasičů Vladimíra Kereková.

Řidič utrpěl těžká zranění, se kterým byl následně letecky transportován do jedné z pražských nemocnic. Nikdo další ve vozidle necestoval. U sebe navíc neměl doklady, takže policisté neznají jeho totožnost.

“Vzhledem k jeho zdravotnímu stavu nebylo možné na místě provést orientační dechovou zkoušku. Ta tak bude známa až po rozboru krve v nemocnici,” uvedla dále mluvčí Policie ČR Mladá Boleslav Barbora Schneeweissová s tím, že komunikace byla několik hodin obousměrně uzavřená.

Osobní vozidla mohla využít objízdnou trasu přes Kropáčovu Vrutici a Chotětov. Stejnou trasu se bohužel pokoušeli využít i řidiči kamionů, kteří tak na několika místech blokovali provoz.

Okolnosti nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování dopravních policistů.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doporučené články

© 2022 web(design) created by Henk