Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Začíná rekonstrukce mostu u Debře. Značně zkomplikuje dopravu

DEBŘ - Ve středu 22. června předá Ředitelství silnic a dálnic most u Dobře stavební firmě a zahájí tak celkovou opravu mostu ev.č. 38-017 za 96,68 mil. Kč bez DPH. Most u obce Debř na Mladoboleslavsku převádí silnici I/38 přes řeku Jizeru a železniční trať.
Most Debř

DEBŘ – Ve středu 22. června předá Ředitelství silnic a dálnic most u Dobře stavební firmě a zahájí tak celkovou opravu mostu ev.č. 38-017 za 96,68 mil. Kč bez DPH. Most u obce Debř na Mladoboleslavsku převádí silnici I/38 přes řeku Jizeru a železniční trať. 

Jeho mostní svršek je již v nevyhovujícím stavu a izolace je na konci životnosti, což místy způsobuje protékání vody na krajní nosníky a stativa pilířů. Celou opravu provedeme za provozu. V rámci první etapy, kdy se bude realizovat zejména bourání říms, bude na mostě zachován provoz v obou směrech jízdy. Ten bude přibližně do konce července veden v režimu 1+1 provizorní jízdní pruh. S přechodem na další etapu bude provoz po mostě veden kyvadlově 1 jízdním pruhem a řízen světelnou signalizací.

Souběžně se zahájením opravy mostu přes Jizeru připravujeme také opravu silnice I/38 v Kosmonosech, kde je vybrán zhotovitel stavby. Práce bude realizovat společnost COLAS CZ, a.s. za 25,59 mil. Kč, která ze 3 uchazečů o zakázku předložila nejvýhodnější ekonomickou nabídku s dobou uvedení stavby do provozu za 75 kalendářních dnů. Opravou projde vozovka obou jízdních pásů mezi 13 bránou do Škoda Auto a třídou Václava Klimenta v průmyslové ulici včetně povrchu obou okružních křižovatek, přičemž okružní křižovatka pod Loretou bude přestavěna. Předpokládaný termín zahájení této opravy je začátkem července. O stavbě, termínu zahájení i dopravně inženýrském opatření budeme ještě včas informovat.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doprava v Česku

Nejčtenější

Doporučené články

© 2022 web(design) created by Henk